Terapia małżeńska – pomoc w partnerskich trudnościach

Terapia małżeńska – pomoc w partnerskich trudnościach

Terapia małżeńska UK - znajdź specjalistów, którzy rozwiążą Twoje problemy na psychoterapia-uk.pl/index.php/services/terapia-par/.

Każde małżeństwo może popaść w najróżniejsze kryzysy. Na szczęście teraz można sobie z nimi radzić wyjątkowo sprawnie. Świetnym wyjściem jest terapia małżeńska prowadzona przez wykwalifikowanego oraz doświadczonego psychoterapeutę.

Terapia małżeńska – w jakich problemach jest pomocna?

Do terapeuty zgłaszają się pary zmagające się z rozmaitymi trudnościami. Terapeuta pomaga pokonać kryzysy mające związek z niewiernością jednego z małżonków, a także pomoże w razie uzależnienia, chociaż tutaj często potrzebne będzie też specjalistyczne leczenie osoby. Psycholog udzieli wsparcia w czasie problemów zdrowotnych małżonków lub członków ich rodzin. Jest przydatny w momencie, gdy pomiędzy żoną i mężem pojawiają się konflikty, których nie potrafią rozwiązać sami. Uczestnictwo w terapii małżeńskiej pomoże też przezwyciężyć trudności oraz scementować partnerstwo. Lepsza staje się komunikacja między partnerami – dzięku temu ich małżeństwo ewoluuje, a nie tkwi w miejscu. Terapeuta pomaga zrozumieć małżonkom jakie mają oczekiwania i potrzeby. Uczy on, że małżeństwo to nie wyłącznie czerpanie korzyści, ale także dawanie czegoś od siebie. Dzięki psychoterapeucie możliwe staje się określenie przyczyn , które leżą u podstaw partnerskich problemów. Małżeństwo, które ma za sobą terapię małżeńską posiada wiedzę niezbędną do tego, żeby efektywnie pokonywać problemy w przyszłości.

Terapia małżeńska – co wtedy, kiedy mieszka się na terenie Wielkiej Brytanii?

Polska emigracja, która dotarła do Wielkiej Brytanii sprawiła, że obecnie bez żadnych problemów można spotkać polskiego psychologa też na brytyjskiej ziemi. Porozumiewanie się w języku polskim usprawnia terapię i zwiększa komfort małżeństwa, które zdecydowało się na wsparcie specjalisty. Także na emigracji opłaca się powalczyć o własny związek, który w wielu wypadkach właśnie po opuszczeniu kraju zaczyna borykać się z rozmaitymi problemami. Trzeba pamiętać, że terapia to nie wstyd, a na skutek niej związek może wejść na całkiem nowe tory. Rozejście się to zawsze ostateczność.

Adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Post Author: