Pozbądź się okularów i soczewek! Zdecyduj się na korektę wzroku

Pozbądź się okularów i soczewek! Zdecyduj się na korektę wzroku

Jeżeli jesteś zainteresowany korekcją wzroku Kraków, koniecznie kliknij w to miejsce.

Zdrowe oczy gwarantują pełny komfort życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się dokuczliwych i często groźnych dla zdrowia chorób oczu. Kto może zgłosić się na zabieg do kliniki okulistycznej?

Korekcja wad wzroku – zaufaj wprawnemu optometryście

Nie tak dawno temu korekta wzroku ograniczała się do noszenia okularów ewentualnie soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednakże innowacyjne metody korekcji pozwalające na leczenie jaskry, dalekowzroczności, astygmatyzmu, a także szeregu innych schorzeń. Ogromnie rozpowszechniona stała się laserowa operacja wzroku cechująca się ogromną efektywnością. Taka korekta wzroku jest zabiegiem bezpiecznym i mało inwazyjnym, a pacjent szybko wraca do zwykłych zajęć. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w centrum oka, gdzie pracuje wykwalifikowana załoga medyczna, specjalizująca się w innowacyjnych metodach leczenia. Wykwalifikowany optometrysta pomoże postawić diagnozę, dobrać odpowiednią technikę leczenia, a następnie wyeliminować wadę wzroku. Eksperci przyjmujący w klinice okulistycznej dysponują najnowszymi aparatami diagnostycznymi, dlatego mogą zidentyfikować nawet rzadkie dolegliwości oczu.

Z jakimi przypadkami można zgłosić się do kliniki okulistycznej?

Kliniki okulistyczne podejmują się również terapią innych chorób, takich jak np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Nowoczesne metody jego leczenia polegają m.in. na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych czy kształtowaniu rogówki przy pomocy procedury Topoguided. Ponadto okuliści wykonują pomiar ciśnienia oka, będący procedurą konieczną w diagnozowaniu jaskry, zapalenia gałki ocznej, a także pozostałych groźnych chorób. W klinice okulistycznej wykonuje się także mapy rogówki – jest to niezbędne przed operacją katarakty oraz innymi zabiegami laserowymi. Korekcja wad wzroku to naturalnie nie wszystko – specjaliści okuliści poradzić sobie też z innymi kwestiami, takimi jak ciałem obcym w gałce ocznej oraz pozbyciem się kaszaków.

Adres:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]

Post Author: