Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Znajdź wykwalifikowanego specjalistę, który wspomoże Cię w psychoterapii UK.

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj z uwagi na Brexit fala emigracji właściwie zanikła, ale nadal nie brak ludzi skłonnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii może generować mnóstwo kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego udać?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii i wynikające z tego odseparowanie od bliskich, jak również zatrudnienie w obcym kraju, mogą generować mnóstwo komplikacji, którym naprawdę ciężko jest podołać. Rozstanie z bliskimi nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz pojawiają się także trudności z nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami lub w ogóle ze znalezieniem pracy. Brak opanowania języka, który nadal jest wcale nierzadko spotykany, powoduje, iż bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do istotnych zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Zachowania tego rodzaju bardzo ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologicznego. W związku z tym nie wolno obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie , które opowiedziano podczas rozmowy będą powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może tylko sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja prowadzona jest po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie powinna się wszak martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co powie do niej specjalista.

Adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Post Author: