Nowoczesne wybielanie zębów

Nowoczesne wybielanie zębów

Mocne i białe zęby to marzenie każdego. Niestety wiele negatywnych składników niszczy nasze szkliwo i sprawia, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze regularne zabiegi pielęgnacyjne są skuteczne. Jak przywrócić piękny uśmiech? Jakie metody wybielania są najlepsze?

Wybielanie zębów – lampa czy paski?

Czyszczenie jamy ustnej po każdym posiłku pomaga zachować zdrowe szkliwo, ale nie zawsze ustrzeże przed nieestetycznymi zmianami. Cukry i inne przyczyny powodują, że nasz uśmiech traci swoje piękno. Domowe zabiegi pielęgnacyjne (żele, soda oczyszczona, lakiery), dają krótkotrwałe rezultaty. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są w tym momencie najpopularniejsze? Stomatolodzy szczególnie rekomendują naświetlanie zębów lampą BEYOND, która przynosi znakomite efekty już po trzech zabiegach. Wybielanie tą metodą jest zupełnie bezbolesne i bezpieczne dla zębów.

Wybielanie zębów nawet o 15 odcieni

Jak wygląda wybielanie zębów lampą BEYOND? Pierwszym etapem jest przegląd stanu jamy ustnej. Następnie przy pomocy specjalistycznego szablonu ustala się kolor zębów przed naświetlaniem. Po przeprowadzeniu wstępnych czynności, lekarz przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na powierzchnię zębów. Kluczowy jest także dobór właściwego PH żelu. Środek naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny znacząco redukując przebarwienia. Zabieg BEYOND rozjaśnia zęby nawet o 14 odcieni, rezultaty są więc niesamowite i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu trzeba unikać barwiących napojów i potraw przez co najmniej tydzień. Osobom, które z różnych przyczyn nie mogą stosować lampy BEYOND rekomenduje się wybielanie zębów przy pomocy lampy LED.

Post Author: