Gdzie stosuje się urządzenia do fali uderzeniowej?

Gdzie stosuje się urządzenia do fali uderzeniowej?

Jeśli chcesz zamówić aparat do fali uderzeniowej, zobacz tu.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia, która pomaga leczyć schorzenia różnego typu. Jak jest używana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest często używana w medycynie sportowej, kosmetologii, rehabilitacji, ortopedii, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i charakteryzuje się wysoką skutecznością w walce z różnymi dolegliwościami. Współczesne aparaty do fali uderzeniowej nadzwyczaj precyzyjnie aplikują impulsy, co zapewnia nadzwyczaj dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w terapii chorób powiązanych z narządami ruchu, takich jak bóle kręgosłupa, ostroga piętowa, bóle nadgarstka czy tzw. łokieć tenisisty. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów i kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – 70% skuteczności

Dostępne na rynku aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 odrębne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie terapii u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Adres:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]

Post Author: