Zleć badania operatorów Bielsko Biała na www.bielskobadania.pl.
Są niezbędne do tego, by stwierdzić, czy dana osoba może podjąć pracę jako operator widlaka oraz innej maszyny. Choć sporo badanych się ich boi, jeśli nie dręczą nas schorzenia psychiatryczne, ich przejście nie może sprawić nam większych trudności. Jak więc przebiegają badania operatorów maszyn? Na co warto się przygotować?
Początkowa część badania operatorów
Na początku testu potencjalny operator wypełnia przygotowany przez specjalistę kwestionariusz. Musi w nim rozwiązać zadania związane z zachowaniem w różnych, czasem ekstremalnych sytuacjach. Po przeczytaniu ankiety kandydataubiegającego się o uprawnienia, specjalista będzie miał możliwość określić, jak dobrze radzi sobie z nerwami oraz ocenić jego sprawność intelektualną lub dojrzałość społeczną. Zawartość kwestionariuszy zależy od tego, jaki zawód wybrał starający się o uprawnienia. Pierwsza część badania operatorów zwykle wywołuje duży niepokój, ale jej przejście nie jest problemem.
Psychotechniczne badania operatorów
Drugi etap badania operatorów wymaga zastosowania odpowiednio opracowanych aparatów. Poszczególne zadania badają takie umiejętności jak czas reagowania lub podejmowanie wyborów w przypadkowych przypadkach. Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach ten element badań może się nie odbyć. Tak będzie, jeśli kandydat w wywiadzie nie będzie krył gorszego nastroju lub test udowodni, że przed odwiedzeniem przychodni wypił alkohol. Badanie może być wówczas odłożone na inny termin albo – jeśli przyczyną okaże się alkohol – także odwołane.
Adres:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała
Mob.: 608 315 680
E-mail:
[email protected]