Wybór kasku na motocykl

Wybór kasku na motocykl

Jeśli chcesz kupić kaskowi na motor, skieruj się tu.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie ekspedycje – kask to obligatoryjny składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, dlatego że zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Właściwy kask na motocykl, czyli jaki? / Dobry kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motor? / Jaki powinien być kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, wskutek tego zdecyduj się na kask dobrej marki, takiej jak HJC, który jak najodpowiedniej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku dostępne są przeróżne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym osobne rodzaje kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa wykonana jest z jednego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – wskutek tego poleca się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są najbardziej komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na dodatek mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to kapitalna marka, lubiana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane kolosalnej liczbie eksperymentów – a jednocześnie mają dogodne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym tworzywom są wybitnie lekkie, a równocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są także repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Adres:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]

Post Author: