meble nowoczesne, meble designerskie

Nowoczesne meble minimalistyczne – designerskie produkty w twoim mieszkaniu

Nasze wnętrza i styl, w jakim je urządzamy, potrafi dużo zdradzić o naszym charakterze, wyczuciu estetyki oraz o tym, jak pojmujemy wygodę. Klientów nie podoba się już oferta znanych meblarskich sieciówek, gdzie można kupić standaryzowane meble, sporządzane w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy, takie same dla polskich nabywców, jak i tych z innych krajów świata. Dlatego szukamy mebli, które nie tylko okażą się ergonomiczne, ale także będą manifestować naszą niepowtarzalność. To właśnie oferuje polskie studio projektowe Swallow’s Tail Furniture.

Rzemieślnicze meble – kreowane troską o każdy szczegół

Firma Swallow’s Tail Furniture działa od 2012 r. i jej sercem jest dwoje wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Jednak oryginalne meble oferowane przez studio STF to wynik drobiazgowej pracy większego teamu, składającego się z zawodowych rzemieślników, konstruktorów oraz technologów. Firma Swallow’s Tail z nadzwyczajną drobiazgowością podchodzi do procedury tworzenia kolejnych linii mebli, oddając każdemu z etapów – od początkowego szkicu, przez przygotowanie prototypu, aż po selekcję drewna wysokiej jakości – maksimum pasji. To skrajne dopracowanie najmniejszych detali każdego nowego projektu sprawia, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture cechują się praktycznie doskonałym wykończeniem. Nie zaskakuje zatem, że produkty studia STF uzyskały sporo nagród branżowych i można oglądać je na targach wnętrzarskich w kraju i za granicą (m.in. w Łodzi, w Paryżu lub we Frankfurcie).

Gdzie kupić nowoczesne meble studia Swallow’s Tail Furniture?

Wszelkie meble Swallow’s Tail Furniture, w tym także meble dla dzieci, można zamówić wchodząc na stronę www marki. Nie licząc funkcjonalnych biurek, stolików kawowych i stołów do kuchni, ten producent mebli z drewna oferuje też krzesła, komody oraz ławy, a także drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak ramy do luster i świeczniki). Co istotne, należność za meble Swallow’s Tail Furniture można uiścić w wygodnych ratach. Meble z litego drewna studia STF można obejrzeć także w salonach meblowych na terenie całej Polski (np. we Wrocławiu, w Warszawie bądź w Katowicach) oraz w Europie (między innymi w Belgii bądź w Holandii).

Adres:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]

Post Author: