Szukasz ciekawych miejsc w Małopolsce? Zajrzyj na ten portal

Szukasz ciekawych miejsc w Małopolsce? Zajrzyj na ten portal

Poznaj najpiękniejsze miejsca w Małopolsce na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Choć województwo małopolskie jest jednym z mniejszych w Polsce, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno odwiedzającym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu dużo, toteż często z trudem można znaleźć coś dla siebie w potopie wiadomości o godnych zwiedzenia zabytkach oraz planowanych wydarzeniach sportowych czy kulturalnych w Małopolsce.

Znane i nieznane miejsca w Małopolsce – poznaj stronę opracowaną specjalnie dla turystów

By przedstawić zwiedzającym ciekawe miejsca turystyczne tego regionu, stworzono witryna visitmalopolska.pl. Publikowane są tu informacje nie tylko o najpiękniejszych zabytkach oraz miejscach w Małopolsce, jak też o wystawach i wydarzeniach sportowych, kulturalnych czy folklorystycznych organizowanych na jego terenie. Witryna prowadzona w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy w serwisie? Turyści planujący pobyt w Małopolsce już na stronie głównej zauważą mapkę, na której szybko odnajdą zabytki i galerie, Centra Informacji Turystycznej, jak również motele, hotele i schroniska położone w różnych punktach Małopolski. Strona pomaga zaplanować wizytę na południu Polski także pod względem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o wypożyczalniach aut i parkingach, jak i o dworcach kolejowych i lotniskach. Dodatkowo dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, serwis przygotował wirtualne spacery przedstawiające między innymi trasy rowerowe, czar parków krajobrazowych i narodowych oraz zamek na Wawelu.

Wykaz ambasad i przydatne rozmówki – istotne informacje dla cudzoziemców

Visitmalopolska.pl nie zapomina również o turystach z zagranicy, którzy ochoczo zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i pozostałych południowych miejscowości. Wiadomości zawarte na portalu publikowane są w związku z tym w języku angielskim, ale oprócz tego w m.in w języku niemieckim, francuskim, rosyjskim i słowackim. Szczególnie pomocna dla cudzoziemców może być także sekcja Rozmówki, gdzie poznają popularne słowa i zwroty, które pozwolą im dogadać się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć podczas podróży po Polsce. podróżnicy z zagranicy znajdą tu rejestr ambasad oraz konsulatów mających swoje siedziby na obszarze Małopolski.

Adres:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego

Post Author: