Wygodne, poręczne dania na przyjęcia – o cateringu kanapkowym

Wygodne, poręczne dania na przyjęcia – o cateringu kanapkowym

W tym miejscu sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie catering kanapkowy.

Organizacja nawet dużego przyjęcia nie jest trudnością, o ile posiadamy mnóstwo wolnego czasu na kupowanie potrzebnych produktów, jak również późniejsze samodzielne preparacja z nich wyśmienitych przysmaków dla uczestników uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, lecz nie oznacza to też, że należy porzucić pomysł świętowania istotnego wydarzenia. W takiej sytuacji zalecamy poszukać oferty tzw.cateringu kanapkowego.

Finger food catering – pozwól gościom prowadzić swobodną pogawędkę

Catering kanapkowy, określany też jako finger food catering, to oferta kierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, ale decydują się na nią dość często również osoby prywatne oraz rozmaite stowarzyszenia planujące gustowne spotkania. Polega ona na dostarczenie na uroczystość dań w wariancie finger food, czyli maleńkich przekąsek, które można skonsumować na stojąco i bez potrzeby użycia widelca. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie trzeba używać talerza – to dosłownie zakąska na “raz”. Finger food to najczęściej kanapki, tartoletki warzywne oraz owocowe lub koreczki. Ten typ cateringu świetnie sprawdza się na eventach, gdzie zależy nam na zapoznaniu się wszystkich zaproszonych gości. Pozwala on na prowadzenie długich konwersacji, a przy tym nie ogranicza kontaktu tylko do osób usadzonych przy konkretnym stole.

Plusy cateringu finger food?

Zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi dostrzegą atuty, jakie niesie zlecenie przyszykowania cateringu kanapkowego zewnętrznej firmie. Przede wszystkim w ten sposób rozwiązuje się kwestia związany z ułożeniem stolików oraz stresu z planowaniem usadzenia uczestników bankietu. Dania oraz zimne i ciepłe napoje leżą na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Jest to niezmiernie przydatne przede wszystkim w mniejszych pomieszczeniach, w których użycie optymalnej liczby stołów byłoby kłopotliwe. Taki catering automatycznie sprawia także, że event ma mniej oficjalny, luźniejszy nastrój. Wypada uwydatnić, że menu z poręcznych przekąsek jest zazwyczaj tańsze niż szykowne kolacje, a dodatkowo daje więcej możliwości dobrania ich do wyborów żywieniowych gości imprezy. Co najistotniejsze, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do kuchni, a to nieraz stanowiło poważną komplikację przy organizacji wydarzeń firmowych.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: