Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Zajrzyj na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/, aby uzyskać informacje dotyczące sklepu WooCommerce.

Prowadzisz firmę i chcesz rozszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie dysponujesz żadną stroną www i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – atuty tej wtyczki

Z uwagi na to, jak dużą popularnością cieszą się witryny projektowane z zastosowaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, iż natychmiast opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano tej wtyczce, ma sporo atutów. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z wykorzystując płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, że łatwiej jest zdobyć pozycje w Top3 w SERP-ach, a w efekcie szybciej dotrzeć do szerszego kręgu klientów. Dzięki użyciu stosownych wtyczek zwiększa się również funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim założyć bramki płatności i umożliwić klientom zlecenie przelewów za towary przykładowo za pośrednictwem Transferuj.pl czy PayU.pl. WooCommerce daje też możliwość analizy danych sprzedaży (udostępnianie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz podpięcia z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – ekspert zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy zostawić specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo i wykorzystanie jedynie koniecznych, wypróbowanych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce spece zbudują także blog, na którym szybko można informować odbiorców o promocjach oraz nowościach lub publikować różnorodne porady i omówienia oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Post Author: