Profesjonalne czyszczenie grobów

Profesjonalne czyszczenie grobów

Na www.pong-malopolska.pl sprawdzisz, jak zamówić opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd miejsc spoczynku naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy groby zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Prawdziwe trudności zaczynają się jednak, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy w miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki muszą zostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Dlaczego warto postawić na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm łatwo spotkać także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także inne usługi, czyli zakładanie ławek albo doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Ile wydamy na opiekę nad grobami?

Ceny, jakie należy opłacić specjalistom czuwającym nad grobami naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od rodzaju pomocy – jeśli zlecamy tylko jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy natomiast chcielibyśmy, by firma czyściła nagrobek co trzydzieści dni, powinniśmy liczyć się z kosztem około 400 złotych co dwanaście miesięcy. Należy też zaznaczyć, iż stawki zależne są również od wielkości grobów, a najdroższe będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Post Author: