Producent przyczep i zabudów przestrzennych

Producent przyczep i zabudów przestrzennych

Branża transportowa wciąż się rozwija, między innymi za sprawą globalizacji, a także otwierania się kolejnych rynków na import i eksport. Z tego powodu potrzebuje również coraz to lepszych rozwiązań, szczególnie tych związanych z udoskonaleniem procesów transportu towarów. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od 3 dekad odpowiada na zapotrzebowanie nieustannie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie –BDF, solo oraz kubaturowe

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w wytwarzaniu przestrzennych zabudów samochodowych. Spółka zajmuje się produkcją zestawów BDF (do transportu intermodalnego), solo (przykładowo z windą hydrauliczną upraszczającą załadunek) oraz kubaturowych (przyczepy jedno- i dwuosiowe). To także producent przyczep i innych rozwiązań opracowywanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym wojska oraz zespołów specjalnych. W produkcji używane są zawsze surowce wysokiej klasy, dostarczane przez cenionych dostawców. Doświadczenie uzyskane przez ostatnie trzydzieści lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na przygotowanie nowatorskich projektów na najwyższym poziomie, co potwierdza między innymi sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, zaprojektowanych z myślą o transporcie wyjątkowo trudnych towarów.

Producent zabudów samochodowych – serwis na terenie całej Unii Europejskiej

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje też wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (we własnym warsztacie w mieście Malnia lub w paru autoryzowanych punktach), ale też mobilnym. W przypadku usługi mobilnej potrzebne naprawy wykonywane są na terenie całej UE w terminie określonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o wygodę konsumentów, którzy decydują się na serwis samodzielnie. Części zamienne do zabudów spółki są zawsze dostępne, co redukuje czas oczekiwania na ich otrzymanie do minimum, dzięki czemu w dużym stopniu przyspiesza to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i wykonanie poważnych napraw.

Pochodzenie zdjęcia – gniotpol-trailers.com.

Post Author: