Parking przy Balicach – nie martw się o auto

Parking przy Balicach – nie martw się o auto

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz wygodnie dojechać na lotnisko, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje monitorowany parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking przy Balicach – co zrobić z samochodem?

Lotnisko w Balicach jest oddalone od centrum Krakowa o około 20 kilometrów, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich bagaży. Gdzie można zaparkować samochód na czas wyjazdu? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy znajdujący się w okolicach lotniska – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transport bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – bezprzewodowy internet i toalety

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice liczy 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i strzeżone przez całą dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z łazienki. Boisz się, że po dłuższych wakacjach za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić wygodnie podczas rezerwacji online lub bezpośrednio po przyjeździe.

Post Author: