catering weselny kraków

Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego

Spotkania okolicznościowe, które są zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak śluby, chrzty lub komunie, od wielu już lat nie są już urządzane w domu zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to przyjęcia, na które zaprasza się nieraz nawet i sto osób. Zrozumiałe jest zatem to, iż jedna osoba nie jest w stanie w pojedynkę zaplanować menu, a potem przygotować i dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy świętowanie może trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wziął się duży popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wybierz zawodowych kelnerów i kucharzy

Organizacja zabawy weselnej to ogromny stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na układanie listy gości, dobór dekoracji sali, przygotowanie zaproszeń oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też potrzeba dostarczenia stosownej ilości zakąsek i trunków podawanych podczas imprezy, a co najistotniejsze – przygotowanie gorących dań, które urzekną zaproszonych gości i zbiorą ich przy stole. na przyjęciu weselnym musi mieć doskonałą oprawę. Goście przecież liczą na to, iż stoły będą cudownie przystrojone i prawidłowo nakryte, potrawy będą wyśmienite i atrakcyjnie ułożone na talerzach, jak również że obsługa w profesjonalny sposób będzie serwować biesiadnikom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych kelnerów, kucharzy i managerów, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych urządzanych w salach.

Catering na wesela – podstawową ofertę poznasz na stronie firmy

Każdy typ imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi normami, tak w sferze atrakcji dla gości, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe najczęściej mają ułożone uprzednio menu proponowanych dań głównych, napojów i deserów pasujących do charakteru wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub pozyskać tę informację kontaktując się z jej reprezentantem. Klient może zatem samodzielnie ułożyć kartę dań z sugerowanych potraw. Powinno się jednakże zaznaczyć, że firmy cateringowe są również otwarte na nowe propozycje i częstokroć na życzenie zamawiającego zgadzają się przygotować indywidualne kompozycje dań.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: