Na rodzinną imprezę zamów catering okolicznościowy. Sprawdź, dlaczego warto?

Na rodzinną imprezę zamów catering okolicznościowy. Sprawdź, dlaczego warto?

Jeśli chcesz zamówić catering okolicznościowy, zajrzyj na lastrada.pl.

Niebawem nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz świętować je wraz z krewnymi i kolegami. Na nieszczęście jest to liczna grupa gości, których wypada nie tylko mieć gdzie usadowić, ale i poczęstować ich dobrymi trunkami i przekąskami. Możesz postarać się przyrządzać je samodzielnie, ale przy dużej liczbie gości ciężko jest tego dokonać. Dodatkowo to twoja uroczystość i chcesz się nią cieszyć, a nie udawać kelnera lub zamknąć się w kuchni. Z tej przyczyny przygotowanie poczęstunku na rodzinne wydarzenia rekomendujemy zlecić firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie ma potrzeby dzierżawić sali!

Gdy mówi się o usłudze cateringu gros osób myśli od razu o cateringu na wesele albo eventach biznesowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza było samodzielne przyszykowanie ważnych spotkań rodzinnych i dopiero przy faktycznie dużej liczbie zaproszonych rozważał on możliwość skorzystania z zewnętrznej pomocy w tym aspekcie. Działo się też tak dlatego, iż na początku firmy cateringowe nie oferowała obsługi mniejszych rodzinnych imprez, a nieraz także tych większych, o ile nie wiązało się to z wynajmem sali. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy zdecydujemy się na dzierżawę sali czy postanowimy urządzić event w swoim ogrodzie albo domu, firma cateringowa dostarczy nam w to miejsce wykwintne dania.

Catering okolicznościowy – menu na komunie, chrzciny oraz studniówki

Catering okolicznościowy to usługa skrojona na każde rodzinne święto (lecz nie tylko!). Wprawni kucharze bez problemu zaplanują dania współgrające ze specyfiką imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na chrzciny, urodzinowy bądź na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje również obsługę półmetków, komersów oraz studniówek. Szukając firmy świadczącej tę usługę warto wybrać taką, która będzie w stanie zaadaptować menu do życzeń i portfela zamawiającego oraz wszechstronnie obsłużyć event, m.in. oferując pomoc w przyozdobieniu i ułożeniu stolików czy udostępniając doświadczonych kelnerów.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: