Monitorowany parking w Balicach – czy warto z niego skorzystać?

Monitorowany parking w Balicach – czy warto z niego skorzystać?

Tutaj przejrzysz ofertę taniego parkingu Balice

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego auta, ale to rodzi pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą możemy zostawić samochód na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle oferują także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Post Author: