Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Oferta sali na wesele w Krakowie w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was mamy.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy państwa młodych oraz sproszeni goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli młoda para postanowi zorganizować przyjęcie dla sporej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będzie musiała stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której goście spędzą ten niepowtarzalny wieczór w najlepszych warunkach.

Lokal na wesele – jak szukać?

Wybierając miejsce na wesele narzeczeni musi uwzględnić kilka bardzo istotnych okoliczności. Na wstępie musi znać liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, by mieć pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, aby mieli gdzie tańczyć. Dodatkowo para młoda powinna sprawdzić w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu położona jest sala weselna i czy droga do niej będzie bezproblemowa. Jeżeli na ślub poproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innym województwie, trzeba poszukiwać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się bogata sieć hoteli. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, a więc zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, wybranie menu i udekorowanie stołów. Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie ślubne z niesamowitą oprawą

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zaplanować przyjęcie weselne w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich wyróżnia się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić około 130 gości. Imprezę można urządzić też w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez problemu około 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, iż zlokalizowany jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę hotelową. Dojazd gości po ceremonii do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej aniżeli w przybliżeniu pół godziny.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: