Gdzie zorganizować zabawę na 18 urodziny – w lokalu czy w domu?

Gdzie zorganizować zabawę na 18 urodziny – w lokalu czy w domu?

Lokal na 18 - sprawdź pełną ofertę.

Na ogół z okazji urodzin, różnych rocznic czy imienin nie planujemy imprez z krewnymi oraz znajomymi, uważając, że nie jest to potrzebne. Lecz zdarzają się takie ważne życiowe chwile, których należyte celebrowanie jest praktycznie obligatoryjne, a jednym z nich jest zdecydowanie ukończenie 18 roku życia, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wybierasz salę na 18 urodziny – niech ma obszerną salą taneczną

Wraz z osiągnięciem pełnoletności dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła głosować w wyborach powszechnych, nabywać i spożywać napoje alkoholowe, może ubiegać się o posady urzędnicze czy założyć firmę. Jakkolwiek kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak poważnych rzeczach – dla nastolatków najważniejsza jest możliwość zorganizowania wielkiej imprezy ze znajomymi. Można znowu zrobić “domówkę”, lecz czy zabawa w domu będzie się wiele odróżniać od innych? Oczywiście, że nie będzie. Więc lepszym wyjściem jest zamówienie lokalu na 18 urodziny. Częstokroć paru znajomych postanawia urządzić wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnej sali, lecz jednocześnie pozwala na ograniczenie jednostkowych kosztów. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących dużą salę taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni wyśmienite dania imprezowe. Chciałbyś urządzić zabawę na świeżym powietrzu? Wyszukaj salę urodzinową z możliwością skorzystania z ogrodu – latem można rozstawić w nim spory namiot i zorganizować grill.

O co jeszcze należy zadbać, kiedy organizujesz 18 urodziny?

Każdy ma świadomość, iż zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli nie stronią od napojów alkoholowych. Powinno się w związku z tym koniecznie zatroszczyć się o to, by niepełnoletni, a wszak może ich być wiele pośród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Szałowa dekoracja sali również jest niesłychanie ważna, aby uczestnicy w pełni wczuli się w ducha zabawy. Należy więc wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o ozdobienie przestrzeni według wytycznych solenizanta, jak również dobrze rozstawi stoły z napojami i posiłkami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” idealnie sprawdza się menu kanapkowe, składające się z małych przekąskach “na raz”, które łatwo skonsumować bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostroi przekąski zarówno do charakteru zabawy, jak i do zasobności portfela i zasobności portfela klienta.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: