Gdy zbliża się zima koniecznie zamów serwis okien

Gdy zbliża się zima koniecznie zamów serwis okien

Kliknij tu, aby zamówić serwis okien PCV Warszawa.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona doświadczony serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego typu wypaczenia i uszkodzenia. Na stan okien oraz uszczelek źle wpływają także warunki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, deszcz czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe działania można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien przeprowadzi też wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec zadba także o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Post Author: