Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Zapoznaj się z ofertą parkingu przy lotnisku Balice.

Najistotniejsze atuty lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zdobył niesamowite uznanie, to wygoda, możliwość dotarcia także w najbardziej oddalone miasta naszego globu oraz szybkość. Podróż, której częścią jest lot samolotem, łączy się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak dużą odległość najłatwiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne kłopoty związane z dotarciem na lotnisko swoim autem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – odpoczywaj spokojnie, twój samochód jest w dobrych rękach

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu zorganizować swój wyjazd tak, aby do lotniska dojechać prywatnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. W czasie podróży nie muszą oczywiście martwić się o swoje auto, gdyż parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a dodatkową asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji przez internet, dlatego nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca zostawić samochodu. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest niezmiernie istotne w czasie silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na pomoc jego załogi

Gdy wybierzemy ofertę parkingu strzeżonego w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się też licznych udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest naturalnie możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Oprócz tego klienci mogą uzyskać asystę pracowników parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak ujście powietrza w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Post Author: