Chrzciny, komunia, urodziny – organizacja przyjęć okolicznościowych

Chrzciny, komunia, urodziny – organizacja przyjęć okolicznościowych

Szukasz korzystnej oferty przyjęć okolicznościowych? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na https://bit.ly/3BTRs55.

Gdy ktoś myśli o organizacji wielkiej imprezy rodzinnej, zwykle naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Jednakże ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przybywa dziesiątki krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to też „osiemnastki”, komunie święte czy chrzciny. Kiedy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, zwykle nie damy rady zaplanować przyjęcia i przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym domu. Wtedy pozostaje nam zamówić stosowny do okazji lokal.

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce na imprezę okolicznościowej?

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. przyjęcie imieninowe albo osiemnastka, w której uczestniczyć będą w większości dorośli, gościom powinno się zagwarantować nie tylko miejsce, w którym skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z drugiej strony imprezy, w których znaczną część gości stanowią kilkulatki, jak chrzty czy komunie, rekomenduje się zorganizować w miejscu, które prócz użyczenia sali w środku budynku oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się za szybko zabawą i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Przekąski podawane zaproszonym również powinny być dobrane do typu przyjęcia. Organizując takie wydarzenie najlepiej zatem sięgnąć po usługi firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o smakowite potrawy, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Przyjęcia okolicznościowe – zamów salę w Pałacu Radziwiłłów

Wynajęcie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, ale niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w podkrakowskich Balicach. Od dekad w nieomal dworskiej oprawie odbywają się tu przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których bez trudu można zmieścić nawet do 130 osób. Z kolei jeśli przyjęcie zostanie zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści aż 300 gości. Co istotne, obsługująca to miejsce firma cateringowa świadczy kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od ustawienia oraz ozdobienia stołów, przez przyrządzenia posiłków, aż po profesjonalną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: