Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Na lastrada.pl zlecisz catering dla firm Katowice.

Sympozjum, szkolenie czy negocjacje biznesowe – każda poważna firma prawdopodobnie w końcu stanie przed nieodzownością organizacji eventu tego rodzaju. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie posiłków oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na planowanym wydarzeniu ma pojawić się masę osób, wypada skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering dla firm – zagwarantuj uczestnikom kursu napoje oraz przekąski

Warsztaty i konferencje biznesowe to wydarzenia, które przeważnie trwają po 5-7 godzin, często nawet przez kilka dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny harmonogram wykładów, między którymi zaplanowane są maksymalnie dwie krótkie przerwy, w czasie których ciężko jest spożyć pełny obiad w najbliższej jadłodajni. Z tej przyczyny tak istotne jest zapewnienie gościom niewielkich przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie zjeść podczas przerwy, a jeśli organizator zezwoli, również zanieść na salę, w której trwa szkolenie. Firmy oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można spożyć nie bojąc się o ubrudzenie rąk i koszuli. Usługa cateringu dla firm obejmuje również dostarczenie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Czy warto zamówić usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest nadzwyczaj potrzebna, daje wszak uczestnikom chwilę odprężenia po wielu godzinach intensywnego skupienia. Co więcej jest to także sposobność nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w mniejszej grupie problemów roztrząsanych na spotkaniu. Automat z herbatą i różnymi napojami, który można spotkać na stołówkach obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie zastąpi perfekcyjnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych konferencji bądź płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z tekturowych pojemniczków, jedząc kupione po drodze w sklepie lub przyniesione z domu sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc rangę spotkania i jednocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się również o wygodę gości.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: