Zalety nowoczesnych pokryć dachowych i gdzie je kupić?

Zalety nowoczesnych pokryć dachowych i gdzie je kupić?

Jeśli szukasz pokrycia dachowego, koniecznie sprawdź https://regamet.pl.

Pokrycia dachowe z blachy na powrót wypierają z rynku zakładane przez dziesiątki lat popularne dachówki betonowe i ceramiczne. Wiele zalet tego typu pokryć dachowych przyczyniło się do tego, że są one dobrym rozwiązaniem nie tylko dla końcowego odbiorcy, lecz również dla deweloperów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – niewielkie obciążenie dla konstrukcji więźby dachowej

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z wielu powodów. Po pierwsze ważą znacznie mniej niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża konstrukcję więźby dachowej, ale też ułatwia transport i wyładunek tych elementów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i mniej czasochłonne w porównaniu do montażu dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich perfekcyjne rozstawienie zajmuje przeważnie o wiele więcej godzin. Następną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do właściwie dowolnej, nawet niezmiernie skomplikowanej, konstrukcji dachu, bowiem blachodachówkę można bez przeszkód dociąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy bardzo dobrze się prezentują zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i wspaniale komponuje się ze starszymi obiektami, głównie dlatego, iż bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy cechują się też lepszą szczelnością. Poza tym łatwo je doczyścić. generalnie wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i spłukanie wodą, z kolei w przypadku mocnych zabrudzeń – preparat do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić nowoczesne pokrycia dachowe najwyższej jakości?

Aby zamówić nowoczesne blachodachówki najwyższej jakości nie musisz daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od trzydziestu lat działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny wybór paneli dachowych, blach trapezowych i blachodachówek. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach firmy, rozsianych w obrębie czterech województw Polski południowo-wschodniej: małopolskiego, lubelskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. Produktem flagowym REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się wysoką odpornością na powstawanie zarysowań, korozję, a także uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet troszczy się wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny prócz swoich produktów dostarcza również akcesoria dachowe (np. włazy dachowe czy obróbki blacharskie), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych wiodących marek.

Adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Post Author: