Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Więcej o ofercie wypożyczalni szalunków Kraków

Szalowanie to jedna z najczęściej wykorzystywanych w budownictwie technologii. Na czym się opiera? Szalunek to swego typu forma, do której wylewany jest beton – zazwyczaj przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są z drewna, ale można zaobserwować także konstrukcje zrobione z metalu, a czasem nawet plastiku. Innymi potrzebnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają osiągnięcie odpowiednich efektów. Jednak ze względu na wysokie ceny nie zawsze firmy budowlane posiadają swoje szalunki. Jeśli okażą się potrzebne, mają szansę wszak zwyczajnie je wypożyczyć – tym bardziej, że wynajem szalunków to dziś bardzo często spotykana usługa.

Wynajem szalunków – dla których firm?

Zakup własnych szalunków okaże się trafionym pomysłem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zadanie wykonania fundamentów, ponieważ jak już nadmieniliśmy, będą one w tym celu niezbędne. Jeżeli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest główną działalnością naszej firmy, warto rozważyć atuty, które oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze go wybrać? Przede wszystkim ze względów finansowych – wynajęcie szalunków parę razy do roku jest bardziej opłacalne niż ich kupno. Warto nadmienić również o komforcie, ponieważ trzymanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować duże wydatki.

O czym nie zapominać przy wyborze wynajmu szalunków?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dobrze przemyśleć to, która firma nam je wypożyczy. Jak ją wybrać? Warto zdecydować się na usługi ekipy specjalizującej się w dostawach sklejki dla ekip budowlano-remontowych – dzięki temu zyskamy gwarancję tego, że szalunki okażą się solidne i funkcjonalne. Naprawdę ważna będzie również obsługa kontrahenta – w przypadku, kiedy zbliża się termin startu robót nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W razie wątpliwości dobrze zaś skorzystać z internetu, by dowiedzieć się, co o usługach danej firmy mówią dotychczasowi klienci.

Adres:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Post Author: