Wraca moda na projekty domów góralskich

Wraca moda na projekty domów góralskich

Chcesz kupić domki góralskie? Wejdź na domygoralskie.com/realizacje.html.

Drewniana zabudowa przez dziesięciolecia była wypierana przez budynki betonowe. Dziś na szczęście zaobserwować możemy fakt, iż zainteresowanie nimi powoli rośnie. Rzecz jasna nie dzieje się tak bez przyczyny – domy drewniane mają bowiem wiele atutów. Najistotniejszym jest na pewno wygląd – pasują zarówno do willowej, jak i wiejskiej zabudowy. Istotne okazuje się również to, że domy drewniane są bezpieczne dla przyrody, bowiem są wznoszone tylko z odnawialnych materiałów. Drewno potrafi też pochłaniać fale pochodzące od telewizorów i oczyszczać powietrze, a to powoduje, że ich lokatorzy lepiej sypiają oraz chronią swoje płuca.

Najpopularniejsze projekty domów góralskich

Najczęściej spotykanym rodzajem domów drewnianych są rzecz jasna te przypominające podhalańską zabudowę. Nierzadko wykonywane są z bali, a sposób ich wykończenia odwołuje się do twórczości Stanisława Witkiewicza. Rzecz jasna znajdziemy także projekty domów góralskich, które wykonane są w nowoczesnym guście. Często także widuje się projekty domów góralskich, które łączą odmienne stylistyki – na przykład części betonowe. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez strachu można zamówić również, kiedy zamierzamy wybudować je poza górami.

Projekty domów góralskich – jak wybrać specjalistę?

Nie zapominajmy, iż na wygodę życia w domu góralskim rzutuje przede wszystkim projekt, w myśl którego jest wzniesiony. Z tego powodu stawiając na takie wyjście, dobrze sprawdzić wcześniejsze realizacje twórcy i wyszukać, co myślą o nim poprzedni klienci. Ważne jest, aby w jego teczce było sporo projektów domów góralskich – przez to zyskamy gwarancję, że nasze zlecenie będzie odpowiednio zrealizowane i trafi w nasze potrzeby. Przy wyborze warto też sprawdzić się, czy architekt współpracuje z firmą, która wzniesie dom – w ten sposób wszystko przebiegnie prędzej.

Adres:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]

Post Author: