Trapez na dach – popularne pokrycie hal magazynowych i wiat

Trapez na dach – popularne pokrycie hal magazynowych i wiat

Potrzebujesz blach trapezowych dachowych? Wejdź na regamet.pl.

Blachy trapezowe tworzą mocne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być stosowane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Blachy trapezowe na dach – ekonomiczne i zarazem wytrzymałe pokrycie

Nazwa blach trapezowych pochodzi od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej układania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony też z uwagi na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie pociągają za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrej formie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być zamontowana blacha trapezowa?

Blacha trapezowa wyśmienicie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Korzystnie wygląda na budynkach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także używana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych okoliczności nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie także znakomicie prezentować się jako wykończenie hal magazynowych, garaży lub obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe na dach dachową należy kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż towar jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. systemy rynnowe.

Adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Post Author: