Stawiasz szalunki? Zaopatrz się w niezbędne akcesoria szalunkowe

Stawiasz szalunki? Zaopatrz się w niezbędne akcesoria szalunkowe

Jeśli chcesz zamówić akcesoria szalunkowe, koniecznie wejdź na sklep.abcszalunki.pl/13-akcesoria-szalunkowe.

Akcesoria szalunkowe to podzespoły służące do wspierania deskowań i przydają się na placach budów. Jakie produkty wykorzystuje się w trakcie szalowania? Kiedy warto zaopatrzyć się w nie w sklepach internetowych?

Akcesoria szalunkowe – ich rodzaje i przeznaczenie

Aby szalunki używane do wykopów, stropowe czy ścienne były wykonane we właściwy sposób, konieczne są odpowiednie akcesoria szalunkowe. Ich producenci oferują obecnie sporo materiałów używanych do wzmacniania konstrukcji, m.in. ściągi szalunkowe, napinacze rygla, sworznie napinające, klucze do żabek napinających i rusztowań, nakrętki, zaciski sprężynowe, korki i stożki, rurki dystansowe oraz listwy pozycjonujące czy fazujące. Ściąg szalunkowy, zwany również ankrą szalunkową, to gwintowany pręt, który pozwala utrzymać stosowny odstęp między poszczególnymi płytami szalunkowymi. Ściąg centrujący używany jest do łączenia płyty szalunkowej z narożnikiem. Do ściągu dołączone są nakrętki przegubowe, talerzowe lub motylkowe. Z kolei żabki napinające stosowane są jako uchwyty umożliwiające związanie szalunku przy pomocy drutu zbrojeniowego. Żabki zapewniają szczelność konstrukcji po usunięciu szalunków. Pośród akcesoriów szalunkowych bardzo ważną rolę pełnią też dystanse, dzięki którym możliwe jest utrzymanie odpowiedniej odległości pomiędzy prętami a szalunkiem. Kupując akcesoria nie sposób nie uwzględnić też ocynkowanych nakrętek pasujących do ankr.

Dlaczego warto kupić akcesoria szalunkowe przez internet?

Szeroka oferta akcesoriów szalunkowych dostępna jest w dobrze zaopatrzonych sklepach online. Witryny internetowe mają w swojej ofercie wysokiej jakości materiały od różnych producentów. Akcesoria szalunkowe są kompatybilne z popularnymi deskowaniami Peri, Tekko czy Rasto i są dostępne w przystępnych cenach.

Adres:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Post Author: