podpory szalunkowe, podpory Peri

Podpory szalunkowe i ich rola w budownictwie

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. W jaki sposób są wykorzystywane? Dlaczego warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej zastosowanie

Wśród szalunków wyróżniamy deskowania do wykopów, ścienne i podpory stropowe. Ten ostatni typ wykorzystywany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego modułu konstrukcyjnego możliwe jest pokrycie stropu cementem i właściwe jego uformowanie. Znaczącą rolę pełnią też stoliki szalunkowe oraz drewniane dźwigary – niezbędne w czasie prowadzania prac budowlanych. Podpory szalunkowe produkowane są ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu można używać ich w różnych sytuacjach. Zwykle na rynku można dostać podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów albo od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się wysoką trwałością, są także proste w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są szerokie. Wśród wiodących producentów wyróżniamy szalunki Altrad, podpory Peri, a także moduły wykonywane przez firmy Hunnebeck, Olan czy Pionart. Na specjalną uwagę zasługują podpory Peri wyróżniające się doskonałą jakością, przemyślaną strukturą oraz nowatorskimi rozwiązaniami. Podpory stropowe Peri są przystosowane do używania nawet w ciężkich warunkach. W dzisiejszych czasach mnóstwo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie systemów szalunkowych – atrakcyjne ceny sprawiają, iż usługi te zyskują na popularności. Wynajęcie podpór stropowych to również oszczędność czasu.

Adres:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Post Author: