Piękno i wytrzymałość naturalnego surowca – drzwi wejściowe drewniane

Piękno i wytrzymałość naturalnego surowca – drzwi wejściowe drewniane

Drzwi zewnętrzne drewniane dwuskrzydłowe znajdziesz na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/

Drzwi wejściowe wykonują sporo zadań – chronią mieszkanie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, zabezpieczają przed włamaniem się złodziei i izolują od szumu docierającego z ulicy. Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe? Z jakiego powodu warto zainwestować w drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi zewnętrzne – zestawienie nowoczesności z tradycją

Zakup drzwi zewnętrznych to jeden z najistotniejszych wybór, który musi dokonać każdy inwestor. Drewniane drzwi zewnętrzne już od dawna cieszą się ogromnym uznaniem, z uwagi na swoje cechy oraz solidność. Drewno wygląda znakomicie i da się je wykończyć na przeróżne sposoby. Odpowiednio skonstruowane drewniane drzwi wejściowe charakteryzują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, że w mieszkaniu odczuwamy komfort cieplny, a zarazem koszty ogrzewania są znacznie niższe. Kupując drzwi do mieszkania wypada wziąć pod uwagę modele o przekroju 92 mm ewentualnie 68 mm. Wyjątkowym powodzeniem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo, dzięki swoich właściwości – nie wypaczają się i ciężko je uszkodzić, toteż wyśmienicie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Obecnie wejściowe drzwi drewniane posiadają uszczelki najnowszej generacji.

Co posiadają dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne?

W sprzedaży znajdziemy także drzwi drewniane na wymiar, które są konieczne w razie posiadania nietypowych otworów na drzwi. Z kolei dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to propozycja dla inwestorów, którzy kładą nacisk na niebanalny design. Jeżeli poszukujemy drewnianych drzwi dwuskrzydłowych na wymiar, warto skorzystać z usług przedsiębiorstwa, które wykonuje indywidualne wzory na zlecenie, a równocześnie daje wieloletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwiach drewnianych umieszcza się efektowne szyby, na przykład ornamentowe. Klienci mogą również wybierać spośród szerokiego wachlarza szyldów. Prócz walorów estetycznych, warto także położyć nacisk na pozostałe przymioty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Często zaopatruje się je w systemy antywłamaniowe, dzięki czemu ciężko je sforsować. Gwarantuje to mieszkańcom bardzo dobrą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne posiadają również trzypunktowy zamek listwowy, a kupujący może zdecydować się na niski próg aluminiowy bądź drewniany. Dzisiaj w trakcie produkcji drewnianych drzwi wejściowych korzysta się z najwyższej jakości impregnatów, które chronią ich powłokę przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Post Author: