Nowatorskie projekty domów drewnianych

Nowatorskie projekty domów drewnianych

Zajrzyj tu po więcej informacji o domy drewniane projekt.

Drewniane domy stają się coraz bardziej popularne. Nowatorska technologia sprawia, że takie nieruchomości nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale są także funkcjonalne. Czy domki z bali mogą być używane jako budynki całoroczne? Gdzie wyszukać fachowca, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – energooszczędna nieruchomość

Całoroczne domy drewniane to znakomity pomysł na spełnienie marzenia o własnym domu. Duża ilość atutów sprawia, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Najważniejsza kwestia – są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza mniejsze koszty. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wykonane z przygotowanych wcześniej elementów. Odchodzą również czynności związane z betonowaniem. Projektanci podkreślają, że budowa odbywa się w przeciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej popularne. To kompozycja nowatorskich pomysłów z górskim klimatem. Z jednej strony urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie domki. Jednak dzięki innowacyjnym prefabrykatom zapewniają komfort taki sam jak murowane budynki.

Projekty domów drewnianych – wspaniałe właściwości cieplne mikroklimat

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości wyprodukowane z surowca naturalnego, co sprawia, że w środku panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z aeroalergenami czują istotną poprawę stanu zdrowia. Domy z bali wyróżniają się wspaniałymi właściwościami termicznymi, nie musimy wykonywać generującej ogromne koszty termomodernizacji. Ważnym atutem są cienkie ściany, co gwarantuje duży metraż domu. Domy drewniane można budować również podczas zimy, bo całość prac realizowana jest na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać doświadczonym architektom.

Adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Post Author: