Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Potrzebujesz kontenerów na gruz? Skieruj się tu

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać ze sporej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy symetryczne i asymetryczne oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener bądź otwarty. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są również kontenery do transportu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Post Author: