Chcesz wykonać drzwi drewniane na wymiar? Zamów je u producenta

Chcesz wykonać drzwi drewniane na wymiar? Zamów je u producenta

Znajdź drzwi drewniane.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które może pochwalić się wieloletnią praktyką w produkcji różnego typu modułów stolarki drzwiowej i okiennej. Okres obecności na polskim rynku spowodował, że jego specjaliści gwarantują konsumentom najwyższą jakość dostarczanych produktów oraz obsługi klienta. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich trwałość, ale też najwyższa funkcjonalność, będące wynikiem użycia w toku ich wytwarzania nowoczesnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu modułów stolarki otworowej pracownikami firmy kieruje troska o zachowanie kilku wartości: całkowitej wygody eksploatacji produktów, ich najwyższej jakości, absolutnego bezpieczeństwa, a także satysfakcji konsumenta.

Oknostol – producent okien i drzwi z Małopolski

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych cechuje się dużą troską o jakość własnych produktów. Proponowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to idealne rozwiązanie dla klientówposzukujących niecodziennych, ale w pełni ergonomicznych i solidnych produktów. Gwarantują one domownikom najwyższy komfort – skutecznie zabezpieczają przed hałasem z zewnątrz oraz tworzą świetną izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale również podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada również do kwestii bezpieczeństwa swoich produktów, w związku z tym wyposaża się je w systemy antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich nieszablonowe, przyciągające wzrok wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, bowiem produkowane są zawsze z surowców wysokiej klasy.

Producent drzwi drewnianych – nieodpłatne konsultacje

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję także w obszarze kontaktów z klientem. Każda osoba korzystająca z usług Oknostol może liczyć na bezpłatne doradztwo przy doborze odpowiedniego modelu drzwi, jak również pomiar na miejscu, co da pewność, że założenie drzwi przebiegnie bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich spersonalizowany szkicu, bezbłędnie zharmonizowanych ze z konkretną wizją. Dotyczy to nie tylko rozmiaru drzwi, ale też rodzaju wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Post Author: