Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

Chcesz zamówić blachę na rąbek stojący? Kliknij tu.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej stosowana forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości wyróżniają ją od innych pokryć dachowych? Czy warto w nie zainwestować? Przedstawiamy blachy na rąbek i możliwości ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – do różnorodnych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek perfekcyjnie godzą ergonomiczność z walorami estetycznymi, dzięki czemu zdobywają coraz szersze uznanie. Świetnie wyglądającą i trwałą blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku nowych budowli, jak i nieruchomości, w których konieczna jest rekonstrukcja paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być zastosowany na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek są przywożone na teren budowy w formie niedużych arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie oraz bez większych komplikacji. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest wytrzymałe, odporne na korozję oraz doskonale pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu minimalistycznego lub dworkowego).

Panele dachowe na rąbek – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem wytrzymałości oraz zastosowanej technologii. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy wykończonej specjalną warstwą, która zapewnia osłonę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. promieniowanie UV bądź deszcz i śnieg. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w kilku modelach, co umożliwia dopasowanie jej do potrzeb przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się też do obniżenia wydatków związanych z budową – wyraźnie zmniejszają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten materiał bezpośrednio od producenta.

Adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Post Author: