Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Aby skorzystać z porad fachowców z pracowni architektonicznej Kraków, wejdź na https://joannaklusak.com

Biuro projektowe świadczy szerokie spektrum usług – realizuje marzenia osób, które pragną osiedlić się w wygodnym i ustawnym domu, ale też kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt może opracować pełny projekt budynku, a następnie czynnie nadzorować przebieg robót, zaplanować odbudowę budynku bądź wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych rezydencji, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci wykwalifikowane biuro architektoniczne?

Szukasz oryginalnych, nowatorskich projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się spośród innych domków w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie praktyczny, a przy tym wygodny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te zgodne z aktualnymi nurtami w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro architektoniczne – co zaprojektowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, jak i wnętrz komercyjnych i budynków użyteczności publicznej. Wykonane realizacje obejmują m.in. kawiarnie, budynki rekreacyjne, żłobki i pensjonaty. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki danego obiektu, jak również osobistych potrzeb odbiorcy. Nasza pracownia architektoniczna może też rozplanować praktyczne i obszerne szafy wnękowe, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Post Author: