Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o wyprawach w góry? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj w to miejsce

Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem doceniającym solidnie opracowane i bezpieczne wyprawy w gronie doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 stopnie trudności

Exploruj.pl organizuje wyprawy, których celem są pasma górskie nieomal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które preferują czynne spędzanie wolnego czasu i posiadają minimalne doświadczenie w tego rodzaju wycieczkach. Żeby wziąć udział w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia, jak również świetna kondycja fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o różnym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to oferta dla jednostek sprawnych fizycznie, które brały już udział w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o zaawansowanych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Umożliwiają zarazem urzeczywistnienie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w trudnych sytuacjach. Firma zatrudnia profesjonalnych liderów i przewodników znających na wskroś specyfikę górskiego terenu, ale również ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Są oni również w stanie zmniejszyć potencjalne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Andy i Himalaje.

Adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Post Author: