Zalety boxów dachowych – pojemność i komfort podróży

Zalety boxów dachowych – pojemność i komfort podróży

Potrzebujesz boxa dachowego? Wejdź na ebagaznik.pl.

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku istnieje mnóstwo typów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia, promieniowanie słoneczne czy rdzę. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika powinien być odpowiedni do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają sporą pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je założyć?

Transport bagażu na dachu auta to bardzo wygodne rozwiązanie, które stosuje duża grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują najczęściej osoby aktywnie spędzające wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce również na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe akcesoria turystyczne, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy w środku samochodu.

Adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]

Post Author: