Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

Dowiedz się, gdzie kupić maski ochronne

COVID-19, który rozprzestrzenił się na cały glob, na skroś przeistoczył nasz bieg życia i kontakty z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego nakładają konieczność stosowania określonych środków, które mają chronić nas przed realnym ryzykiem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do banku czy kina, gdzie zwykle obracamy się w większej zgrupowaniu ludzi, musimy bezwzględnie nosić na nosie oraz ustach ochronną maskę. Jak natomiast postąpić, jeśli dusimy się w popularnej maseczce z tkaniny?

Trwała przyłbica ochronna zabezpiecza równie dobrze jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy uważają ochronne maseczki z bawełny za niekomfortowe i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem w czasie ich noszenia, powinny zakupić ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield marki Vitberg. Chroni ona przed kontaktem z wirusem w identycznym zakresie jak maseczka chirurgiczna, a więc zasłania nos i usta, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej głównymi atutami są solidność, komfort i niewielka waga, która nie wykracza poza 7-10 gramów. Ta przyłbica ochronna wykonana jest z tworzyw, dzięki którym może być użytkowana po wielokroć. Jej przysłonę z folii PET po użyciu można odkazić, a samą całość można również wyprać ręcznie (aż do trzydziestu razy) przy pomocy mydła.

Kto może używać wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Ochronną przyłbicy poleca się używać każdemu, kto dba o bezpieczeństwo, ale i wygodę. Osoby chorujące na astmę, starsze czy sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy muszą nakładać maseczki ochronne podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie utrudnia ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie nawet przez kilka godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Ludzie młodzi zapewne uznają za plus również to, że działa ona z funkcją FaceID.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: