Usługi dla firm – sprzedaż opakowań szklanych w hurcie

Usługi dla firm – sprzedaż opakowań szklanych w hurcie

Zobacz, gdzie kupić opakowania szklane w hurcie, wejdź na https://superbutelki.pl/hurt.

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie żyć człowiek nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, że znaczną częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą ogromne marki, jest to jednocześnie branża, w której doskonale radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile zachęcą odbiorcę do swojego pysznego, zdrowego bądź unikalnego wyrobu. Przeznaczone na handel pożywienie musi zostać opakowane tak, aby artykuł dłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem najlepiej w butelki oraz słoje ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, gdyż można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie słoików oraz butelek to metoda optymalizacji kosztów

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży od dystrybutorów kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się zauważalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. oliwę, konfitury albo smalczyk na kanapki, będzie zużywać rok w rok nie kilkuset opakowań szklanych, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Zakup słoików oraz butelek w hurcie będzie zatem dla niego zarówno metodą zmniejszenia kosztów, bo zamawiając towar na palety na ogół można liczyć na spory rabat od dystrybutora, ale też oszczędnością czasu transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno opakowań szklanych znacznie obniży się, gdy zamówimy je u polskiego dostawcy butelek i słoików. Tym sposobem również dostanie je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co znajdziemy w jej ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują różnorodnego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki ze szkła znakomite do rozlewania soków, piwa lub wina. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od objętości opakowań – po 500, 1400, a nawet 2700 sztuk wybranego pojemnika. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą również odebrać zamówiony towar osobiście ze składu hurtowni. Wraz z słoiczkami i butelkami hurtowo można również zamówić odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: