Urocze celebrytki

Urocze celebrytki

Więcej informacji o łańcuszkach celebrytkach.

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromny wybór wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, że każda pani łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji oraz na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek oraz celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego oraz złota, a więc mogą je kupować wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują portfelem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko ozdobą – zazwyczaj niesie także z sobą przesłanie, zawarte w symbolice wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swe własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to kółeczko pełne albo z otworem, serduszko, gwiazdka, symbol nieskończoności, żyletka i słonik. Kobiety zwykle wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy i szczęścia, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem ponadprzeciętności oraz niepokorności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, że pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: