Słój z kranikiem – coraz modniejszy sposób podawania napojów

Słój z kranikiem – coraz modniejszy sposób podawania napojów

Sprawdź, gdzie kupić słoik z kranikiem.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub przygotowywanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych trunków i deserów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – np. nalewek i likierów. Słoje mają spore objętości (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem jest świetną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on stosowany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, lemoniad, kompotów i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego plusem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: