Sklep z winem online i stacjonarnie – zamów najlepsze trunki!

Sklep z winem online i stacjonarnie – zamów najlepsze trunki!

Z pełnym asortymentem sklepu z winem online zapoznasz się na www.winnica.krakow.pl.

Wino to niezastąpiony dodatek do szykownych obiadów, przyjęć okolicznościowych i firmowych eventów. Jest tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je wyrabia, a bogactwo smaków, aromatów i rozpiętość cen pomiędzy poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest bodaj największa pośród wszystkich alkoholi.

Sklep z winem czy sprawunki w supermarkecie – co wybrać?

Przygotowując duże przyjęcie lub wybierając wino dla własnej przyjemności przeważnie sięgamy po trunki sprzedawane w osiedlowym supermarkecie. Dostaniemy tam pospolite wina w przystępnej cenie, lecz z rzadka oferowane są tam trunków o unikatowym aromacie. Ponadto nieraz przy zakupie jesteśmy skazani wyłącznie na dane z etykiety, bowiem załoga sklepu zazwyczaj nie posiada odpowiedniej wiedzy, by doradzić w doborze najlepszej butelki. Osoby, którym zależy na perfekcyjnym doborze wina pod planowany posiłek lub które poszukują nowych, interesujących gatunków wina, powinni zatem skorzystać z doświadczenia i pasji pracowników sklepów zajmujących się wyłącznie sprzedażą wina.

Sklep Winnica z Krakowa – co ma w swojej ofercie?

Sklep z winem Winnica w Krakowie posiada w asortymencie nie tylko pieczołowicie wyselekcjonowane wino z całego świata (np. z Włoch czy z Portugalii, ale też cydry, nalewki i miody pitne oraz wysokiej jakości ręcznie robione tabliczki czekolady. W asortymencie sklepu dostępne są również 10-litrowe wina Bag in Box, które świetnie nadają się na eventy ze znaczną ilością gości i których atutem jest bardzo rozsądny stosunek jego kosztu do objętości i jakości trunku. Winnica sama sprowadza wina, dlatego sprzedawane są tu alkohole rzadko spotykane na naszym rynku. Winnica prowadzi też degustacje oraz szkolenia, a na szczególne zlecenie wyszukuje i sprowadza do Polski doskonałe na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można zamówić wino online, a także skorzystać z unikalnej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, polegającej na przesłaniu komuś bliskiemu prezentu z winem.

Adres:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]

Post Author: