Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Dowiedz się, gdzie zamówić etykiety na wódkę.

Tradycja dawania prezentów na różne okazje praktykowana jest od setek lat i od samego jej początku najchętniej przekazywanym i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie akceptowanym podarunków, jest alkohol. Wiele osób nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na ślub, imieniny lub osiemnastkę. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę – podziękuj gościom za przybycie

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko są postawione na stolikach, ale też coraz częściej nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem podczas pożegnania. Taki prezent jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przyjazd na ślub. Jednak taka butelka z alkoholem może również przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety weselne, umieszczając na nich informację o imionach Pana i Pani Młodej, podziękowanie za przybycie lub dacie i miejscu ślubu. Etykiety weselne można zamówić w różnorodnych wzorach oraz kolorach, zatem bez trudu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji zamawiającego. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko z okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na imprezie imieninowej bądź wieczorze panieńskim.

Dekoruj swoje trunki kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można oznaczać flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli przetwarzasz swoje soki, nalewki czy wina, a następnie wręczasz je znajomym lub rodzinie przy przeróżnych okazjach, możesz udekorować je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne zwyczajnej butelki. Oprócz tego flaszki można również oznaczać przy użyciu kolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: