Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Szukasz części do Renault Kraków? Odwiedź ten adres.

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wymarzony samochód i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego producent są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy podwozia, nadwozia, układu chłodzenia i silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu uskarżają się właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Post Author: