Delikatesy online – usługa dla wielu grup odbiorców

Delikatesy online – usługa dla wielu grup odbiorców

Zakupy spożywcze przez internet - poznaj korzystną ofertę.

Nie da się uciec od nieodzowności robienia zakupów spożywczych. Można wytrzymać bez szeregu rzeczy, ale bez zdrowych owoców i warzyw jest to niemożliwe. Niestety nierzadko sytuacja życiowa lub zawodowa sprawia, iż coś tak przyjemnego jak zakupy, może stać się czynnością kłopotliwą. W takim przypadku z pomocą nadciąga możliwość zamówienia zakupów z dostawą do domu.

Kto zamawia zakupy z dostawą do domu?

Wszechobecny dostęp do internetu przyspieszył w ostatnich kilku latach wzrost sprzedaży online w naszym kraju. Ze względu na nieustannie przekształcający się rynek i potrzeby konsumentów, wiele firm wykorzystujących do tej pory tylko tradycyjne kanały sprzedaży, zaoferowało swój asortyment przez internet. W tym kierunku skierowała się także branża spożywcza, która na ogół nieczęsto oferowała zakupy z dostawą do domu kupującego. Dzisiaj z delikatesów online korzysta sporo różnych grup odbiorców. To między innymi osoby zajmujące się opieką chorych członków rodziny, osoby zatrudnione w systemie zmianowym, który nie daje im możliwości wykonania zakupów w godzinach gwarantujących znalezienie w sklepie świeżych artykułów, opiekunowie noworodków, a także osoby starsze, dla których częste wizyty nawet w pobliskim sklepie są znacznym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych przez internet korzysta się też dla komfortu – to niesamowita oszczędność czasu, który można przeznaczyć na ćwiczenia lub inne przyjemności.

Delikatesy online – tu zamówisz aromatyczne, tradycyjne pieczywo

Zamawiając zakupy z dostawą do domu w krakowskim e-sklepie Skowronek możemy wybierać spośród mnóstwa zawsze świeżych produktów, nie tylko warzyw i owoców, ale też mięs, ryb oraz wędlin pochodzących wyłącznie od sprawdzonych oraz solidnych polskich dostawców. Poza tym sklep ma w asortymencie chrupiące, polskie pieczywo pochodzące z piekarni słynnej nie tylko na Kazimierzu. Zamówienia złożone w delikatesach online Skowronek są dostarczane na wskazany adres w ciągu 48h, a za zakupy za określoną sumę oferowana jest darmowa dostawa. Zakupy można opłacić kartą płatniczą w chwili odbioru.

Adres:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]

Post Author: