Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Zobacz, gdzie kupić gąsior do wina.

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny upominek dla znajomych – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin, imienin czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również wspaniała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przewieziesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe balony na wino wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: