Wirtualny spacer z modelem 3D – wykorzystaj go do promocji firmy

Wirtualny spacer z modelem 3D – wykorzystaj go do promocji firmy

Uzyskaj więcej informacji o wykonaniu modelu 3D. Skieruj się tu

Wirtualny spacer z modelem 3D to znakomita metoda na przedstawienie potencjalnym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, które planują np. wynająć. Dla sporej ilości klientów okazja do zobaczenia danego lokalu przed zawarciem umowy jest nadzwyczaj istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery i modele 3D? Jak można wykorzystać taką wizualizację do reklamy i dlaczego warto to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy poniżej.

Jak działa wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie sporej ilości zdjęć model 3D naszej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest plan poszczególnych lokali, a my możemy go zbliżać, przesuwać i skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model udostępnia się użytkownikom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni dostęp do ogólnej bryły obiektu oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od wykonania samego modelu wnętrza 3D, możemy także wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się ogromną popularnością. Polega on na tym, iż poza przeglądaniem samego modelu 3D pomieszczeń, np. siedziby przedsiębiorstwa czy hotelu, możemy przejść za pojedynczym kliknięciem myszki do wybranego lokalu, a następnie zabrać się za jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość również przemieszczać się do innych pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistości.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je udostępnić?

Z wykorzystaniem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo zademonstrować odbiorcom wybrany budynek i jego wnętrza. Tę metodę promocji można zastosować do prezentacji restauracji, hostelu bądź warsztatu, jak również po prostu zademonstrować szerokiemu kręgowi odbiorców jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy także użyć, w celu sprzedaży domu, żeby ewentualni klienci byli w stanie dokładnie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest wiele argumentów, dla których warto wykonywać wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Główny z nich to opcja opublikowania ich na naszej stronie www, w Google Maps bądź udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej przekonać klienta, by skorzystał z naszej oferty . Internauci, którzy poznają bliżej naszą firmę obdarzą ją dużo szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako profesjonalną markę. Jest to również świetna metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, bowiem obecnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać w prosty sposób — należy po prostu zamówić jego opracowanie u wykwalifikowanego fotografa.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Post Author: