Promocja firmy w Mapach Google – poznaj zalety wirtualnego spaceru 3D

Promocja firmy w Mapach Google – poznaj zalety wirtualnego spaceru 3D

Wszystko o tworzeniu wirtualnego spaceru w biurach. Kliknij w to miejsce.

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa lub nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – podnieś atrakcyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie, które układają się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przeskakiwać do następnych miejsc nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery można umieszczać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu Google przenosi nas do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe koszta. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie www.

Dlaczego opłaca się dodać do wizytówki wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku względów. Najistotniejszy z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy i pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli w wizytówce Google i na naszej stronie www umieścimy wirtualny spacer i fotografie wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niesłychanie proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najważniejsze – w rozsądnej cenie stworzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Można także pokazać tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, jak gabinet dentystyczny lub siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny również wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Post Author: