Kraków strony internetowe, projektowanie stron internetowych Kraków

Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?

Funkcjonalność stron www bierze się w szczególności z ich projektów. Projektując witryny internetowe powinniśmy nie tylko pamiętać o walorach wizualnych, ale też doświadczeniu użytkowników – jeżeli poruszanie się po serwisie będzie dla nich przyczyną problemów, szybko przeniosą się na inną witrynę i zdecydują się na towary konkurencji. Żeby zatem strona przyniosła nam spodziewane korzyści, powinniśmy zatroszczyć się o to, by była odpowiednio zaplanowana. Jak jednak wygląda właściwie wykonana strona? Co zrobić, by internauci nie wyłączyli jej za szybko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Główną zasadą, jaką należy kierować się tworząc witryny internetowe jest odznaczenie najistotniejszych części portalu – przyciągną wówczas uwagę użytkownika oraz skłonią go do akcji. Łatwo osiągnąć to można dzięki wykorzystaniu kontrastowych odcieni, nie zapominając oczywiście o tym, by kolory bilansowały się na stronie. Istotna jest również to, by najważniejsze części strony umieścić na linii, po której porusza się wzrok użytkownika – to kwestia standardów od dawna obowiązujących w internecie.

Projektowanie stron internetowych – której firmie powierzyć?

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie nowoczesnej witryny www nie będzie łatwe. W przypadku strony firmowej złym rozwiązaniem będzie zatem amatorskie jej zaprojektowanie. By zyskać gwarancję, iż witryna będzie przynosić korzyści, warto zlecić to fachowcom – najlepiej agencji doświadczonej zarówno w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Post Author: