Pozycjonowanie www w Krakowie – jak dotrzeć do klientów?

Pozycjonowanie www w Krakowie – jak dotrzeć do klientów?

Więcej informacji o pozycjonowaniu stron internetowych Kraków

Wszechobecność internetu oraz prostota wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych towarów i usług spowodowała, iż każde przedsiębiorstwo chce teraz być zauważonym w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony www nie zagwarantuje, że klienci do nas trafią – ważna jest przecież obecność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo niedużych przedsiębiorstw, które funkcjonują wyłącznie w określonym województwie albo wręcz w jednym mieście, przykładowo w Poznaniu bądź w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swoim mieście

Internauci szukając w wyszukiwarkach sklepów bądź usług stosują głównie frazy lokalne, innymi słowy mających w składzie nazwę konkretnego miasta, jak np. “sklep sportowy kraków”, “hydraulik kraków” lub “ciastkarnia kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych podmiotów na zademonstrowanie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, rezydującym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO skierowane są na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, m.in. przez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści czy pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem oraz projektowaniem stron internetowych od blisko 15 lat. W trakcie tych lat świetnie rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron www i tym sposobem zdobyć nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, poprawę treści oraz optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może sprawdzać na bieżąco efekty pozycjonowania.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Post Author: